دوربین دام آنالوگ UVC62D83

۶۹۶

ویژگی های کلیدی

  • دوربین دام برایتون 8 مگاپیکسل
  • پشتیبانی از TVI.CVI,AHD,CVBS
  • IR Cut,3D DNR, DWDR, UTC
  • لنز Fixed
  • پشتیبانی از SMD IR هوشمند
  • درجه حفاظت IP66
  • لنز Fixed 2.8mm

ویژگی های دوربین

  • دوربین دام آنالوگ برایتون UVC62D83 یک دوربین 8 مگاپیکسلی تولید شده در شرکت پویش رایان داتیس است.این دوربین دارای 18 عدد LED SMD است که برد IR آن را به 30 متر رسانده است. این دوربین از خروجی های AHD،TVI،CVI و CVBS نیز پشتیبانی می کند. دوربین دام آنالوگ برایتون UVC62D83 دارای لنز فیکس 2.8mm است. این دوربین از تکنولوژی UTC کنترل و 3D DNR نیز برخوردار است. این دوربین دارای درجه حفاظت IP66 و بدنه فلزی می باشد.

3D-DNR

مکانیزم DNR یک تکنولوژی کاهنده نویز بصورت دیجیتالی می باشد . رایج ترین نویز در تصویر مربوط به نسیت سیگنال به نویز (S/N) که در صورت کم نور بودن تصویر ، خود را به صورت نقاط کوچک در تصویر نشان می دهد ، مکانیزم DNR با شناسایی این نقاط آنها را بصورت دیجیتالی حذف می کند . مکانیزم DNR به دو دسته تقسیم می شود .
2D DNR: حذف نویز در دو بعد طول و عرض (بصورت سطحی)
3D DNR: حذف نویز در سه بعد طول و عرض و عمق (بصورت حجمی)

مقایسه LED های IR و SMD

کیفیت نور و درخشندگی
پرتو نور
زاویه ی پرتو نور
طول عمر
طراحی ظاهری

WDR, BLC

تفاوت دو عملکرد WDR, BLC در این است که در مکانیزم BLC اگرچه تصویر در قسمت های کم نور کمی بهتر می شود اما تفاوتی در قسمت های پرنور تصویر ایجاد نخواهد شد و ضد نور موجود در تصویر همچنان موجود است این در حالیست که در مکانیزم WDR اساس کار عکس این مکانیزم می باشد .

HSBL

در این مکانیزم همانند مکانیزم BLC عمل شده با این تفاوت که شدت عملکرد این مکانیزم بیشتر از BLC بوده و در حذف ضد نورهای شدید ، نقطه ای عمل می کند ، جذف نور چراغ های ماشین و خواندن پلاک در شب .

Smart IR

زاویه پرتو نور رایج LED های IR حدود 30-8 درجه می باشد . در حالی که زاویه نور LED های SMD می تواند بیشتر از 150درجه باشد . در هر حال LEDهای SMD می تواند رنج وسیعتری از نور را برای جلوگیری از قرار نگرفتن نور در وسط تصویر ، مخصوصا در شب بخش کند .

شرکـــت هوشـــمند کاران شـــهاب Shahab Intelligent Workers Company

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به hkshahab.com می باشد.

hkshahab.com