دوربین دام  UVC85E97

۳۵۱

ویژگی های کلیدی

  دوربین دام 2 مگا پیکسل

پشتیبانی از TVI.CVI,AHD,CVBS

IR Cut, 3D DNR, DWDR, UTC

لنز وریفوکال mm12-2.8

پشتیبانی از SMD IR هوشمند

درجه حفاظت  IP66  

ویژگی های دوربین

دوربین دام آنالوگ 2 مگاپیکسلی UVC85E97 یکی دیگر از دوربین های تولید شده در شرکت هوشمند کاران شهاب عرضه می گردد که از تکنولوژی 3D DNR و UTC کنترل برخوردار است. این دوربین با 24 عدد LED SMD به برد IR 40 متری رسیده است. دوربین دام آنالوگ UVC85E97 قابلیت پشتیبانی از خروجی های AHD،TVI،CVI و CVBS را دارد. در این دوربین از یک لنز وریفوکال 2.8-12mm و بدنه فلزی استفاده شده است.

3D-DNR

مکانیزم DNR یک تکنولوژی کاهنده نویز بصورت دیجیتالی می باشد . رایج ترین نویز در تصویر مربوط به نسیت سیگنال به نویز (S/N) که در صورت کم نور بودن تصویر ، خود را به صورت نقاط کوچک در تصویر نشان می دهد ، مکانیزم DNR با شناسایی این نقاط آنها را بصورت دیجیتالی حذف می کند . مکانیزم DNR به دو دسته تقسیم می شود .
2D DNR: حذف نویز در دو بعد طول و عرض (بصورت سطحی)
3D DNR: حذف نویز در سه بعد طول و عرض و عمق (بصورت حجمی)

مقایسه LED های IR و SMD

کیفیت نور و درخشندگی
پرتو نور
زاویه ی پرتو نور
طول عمر
طراحی ظاهری

WDR, BLC

تفاوت دو عملکرد WDR, BLC در این است که در مکانیزم BLC اگرچه تصویر در قسمت های کم نور کمی بهتر می شود اما تفاوتی در قسمت های پرنور تصویر ایجاد نخواهد شد و ضد نور موجود در تصویر همچنان موجود است این در حالیست که در مکانیزم WDR اساس کار عکس این مکانیزم می باشد .

HSBL

در این مکانیزم همانند مکانیزم BLC عمل شده با این تفاوت که شدت عملکرد این مکانیزم بیشتر از BLC بوده و در حذف ضد نورهای شدید ، نقطه ای عمل می کند ، جذف نور چراغ های ماشین و خواندن پلاک در شب .

Smart IR

زاویه پرتو نور رایج LED های IR حدود 30-8 درجه می باشد . در حالی که زاویه نور LED های SMD می تواند بیشتر از 150درجه باشد . در هر حال LEDهای SMD می تواند رنج وسیعتری از نور را برای جلوگیری از قرار نگرفتن نور در وسط تصویر ، مخصوصا در شب بخش کند .

دیـــتـــــــــاشیـــــــت

شرکـــت هوشـــمند کاران شـــهاب Shahab Intelligent Workers Company

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به hkshahab.com می باشد.

hkshahab.com