دوربین برایتون بولت UVC64C29Z

۱,۳۹۱

دوربین بولت آنالوگ UVC64C29-Z دوربین 2 مگاپیکسلی STARLIGHT تولید شده در شرکت پویش رایان داتیس است که شما می توانید با استفاده از آن در طول شب هم تصاویر رنگی دریافت کنید. این دوربین دارای یک لنز موتورایز 2.8-12mm است که شما می توانید از طریق منو دستگاه و UTC کنترل تعبیه شده روی کابل دوربین، زوم فوکوس کنید. دوربین بولت آنالوگ UVC64C29-Z دارای بدنه فلزی و درجه حفاظت IP66 است که می تواند از خروجی های ، TVI، CVI و CVBS پشتیبانی کند. در این دوربین از 30 عدد LED SMD استفاده شده است که برد IR آن را به 50 متر رسانده است.

ویژگی های دوربین UVC64C29Z

  • دوربین دام 2 مگاپیکسل
  • پشتیبانی از TVI.CVI,AHD,CVBS
  • IR Cut, 3D DNR, DWDR, UTC
  • Motorized 2.8 -12mm Lens
  • Starlight
  • درجه حفاظت IP66

امکانات دوربین UVC64C29Z

3D-DNR

مکانیزم DNR یک تکنولوژی کاهنده نویز بصورت دیجیتالی می باشد . رایج ترین نویز در تصویر مربوط به نسیت سیگنال به نویز (S/N) که در صورت کم نور بودن تصویر ، خود را به صورت نقاط کوچک در تصویر نشان می دهد ، مکانیزم DNR با شناسایی این نقاط آنها را بصورت دیجیتالی حذف می کند . مکانیزم DNR به دو دسته تقسیم می شود .
2D DNR: حذف نویز در دو بعد طول و عرض (بصورت سطحی)
3D DNR: حذف نویز در سه بعد طول و عرض و عمق (بصورت حجمی)

مقایسه LED های IR و SMD

کیفیت نور و درخشندگی
پرتو نور
زاویه ی پرتو نور
طول عمر
طراحی ظاهری

WDR, BLC

تفاوت دو عملکرد WDR, BLC در این است که در مکانیزم BLC اگرچه تصویر در قسمت های کم نور کمی بهتر می شود اما تفاوتی در قسمت های پرنور تصویر ایجاد نخواهد شد و ضد نور موجود در تصویر همچنان موجود است این در حالیست که در مکانیزم WDR اساس کار عکس این مکانیزم می باشد .

HSBL

در این مکانیزم همانند مکانیزم BLC عمل شده با این تفاوت که شدت عملکرد این مکانیزم بیشتر از BLC بوده و در حذف ضد نورهای شدید ، نقطه ای عمل می کند ، جذف نور چراغ های ماشین و خواندن پلاک در شب .

Smart IR

زاویه پرتو نور رایج LED های IR حدود 30-8 درجه می باشد . در حالی که زاویه نور LED های SMD می تواند بیشتر از 150درجه باشد . در هر حال LEDهای SMD می تواند رنج وسیعتری از نور را برای جلوگیری از قرار نگرفتن نور در وسط تصویر ، مخصوصا در شب بخش کند .

شرکـــت هوشـــمند کاران شـــهاب Shahab Intelligent Workers Company

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به hkshahab.com می باشد.

hkshahab.com